Kayaşehir Evden Eve Nakliyat

Kayaşehir evden eve nakliyat

Yeni yeni gelişen ve geneli konutlardan oluşan kayaşehir bölgesi nakliyat sektörününde beraberinde getirmek zorunda kaldı, çünkü daire sayısı artıkça taşınmalarda artmaktadır. Peki her nakliyatçı sağlıklı taşıma yapıyor mu veya blok içerisinde asansör veya diğer demirbaşlara zarar veriyor mu, çünkü bina içerisinde yapılan tüm zararlar daire sahibinden tahsis edilmektedir. Kaliteli bir taşıma ve müşterinin zamanına önem veren bir firma olarak sizin güveninizi taşımaktayız. Taşıma öncesi hasar sigortası ve taşıma sözleşmesi ile güveninizi artırmak ve gönlünüzün rahat olması için resmi işlemleri yapmaktayız. Peki bu resmi işlem niçin önemlidir, hasar sigortası taşıma esnasında oluşan hasarları karşılar ve taşıma sözleşmesi ise firma yetkilisi veya çalışanları ile olumsuz bir sorun yaşadığınızda resmi yollara başvuru yapacağınız belgedir. Bunlarla yetinmeyip araçlarımızı günümüz çağına uygun tasarlayıp yıllık değiştirmekteyiz ve tüm malzemelerimiz avrupa standartlarına uygun ve korunaklıdır.

Kayaşehir evden eve nakliyat bir ngt ava nakliyatın kayaşehir şubesidir. Biz gerek istanbul ve gerek tüm türkiyeye ev taşımacılığı hizmetini sorunsuz ve kaliteli bir biçimde sunuyoruz ve bazı firmalar gibi tek amacımız para olmamakla beraber müşteri memnuniyetini de hiçe saymayız. Personel kadromuz aile bireylerimiz den oluşmaktadır ve kesinlikle firma yetkilisi ile eşit değerdedirler. Kaliteli işçilik veren ve saygıların da kusur etmeyen personel kadromuz kayaşehir nakliyat ile yaklaşık 15 yıldır hizmet vermektedirler.

Ev taşıtmak bizim için kolay ama biliriz ki müşterinin memnuniyetini sağlamadığımız zaman hiç bir alanda başaramayıp kazanamayacağız ve bu sebeple en önem verdiğimiz noktadır müşteri memnuniyeti, siz memnun kaldığınızda eşinize ve dostunuza biri referans olarak göstererek bizim kazanmamıza vesile olacaksınız. Kayaşehir evden eve nakliyat fiyatlarına gelince, fiyatlar sizin eşyalarınız ve mesafenize göre değişmektedir ama kesinlikle çok uçuk veya çok düşük fiyatlara itibar etmeyiniz, fiyat ortalaması ise 600 den başlayıp 800 türk lirasına kadar çıkmaktadır. Bizimle yapacağınız iletişim sizin daha mutlu ve huzurlu bir taşımanıza sebebiyet olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için size teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *