Kayabaşı Evden Eve Nakliyat

Nakliyat denince akla gelen tek soru kaliteli bir nakliyat firması nereden bulurum? İşinde dürüst ve sorunsuz hizmet veren nakliye sayısı gerçekten az ama sorunsuz hizmet veren firma yok diyemeyiz çünkü kayabaşı evden eve nakliyat sorunun tek cevabıdır. Bu yazıyı belki ihtiyaçtan belki de fikir sahibi olmak için okuyor olabilirsiniz ama birazdan okuyacaklarınız sizin kaliteli bir taşıma nasıl olur ve kimler bu hizmeti verir bilgisine sahip edecektir.

Kayabaşı nakliyat taşıma öncesi ekspertiz personeli gönderip eşyaların tümünü not eder ve ardından yapılacak olan tüm işlemleri size anlatır. Personelin vermiş olduğu fiyat size cazip gelirse anlaşma yapıp sözleşmenizi imzalıyorsunuz. Taşıma tarihi belirlenir ve randevunuzu alıyorsunuz. Taşıma tarihi geldiğinde personel kadromuz evinizde bulunan tüm eşyaların söküp montajlarını ve paketleme işlemini gerçekleştirir. Sıra eşya taşıma gelince herkes almış olduğu eşyayı araç içerisinde düzenli bir biçimde üst üste koyar ve zarar görmesin diye halat yardımı ile bağlanır.

kayabaşı nakliyat başakşehir evden eve nakliyat firmaları

 

Kayabaşı nakliyatın beş aracı, yirmi beş personeli, bir ekspertiz personeli ve iki şubesi vardır. Müşterilerimizin referansları sayesinde gün güne büyüdük ve büyümeye devam edeceğiz ve tam yirmi yılını geride bırakan firmamız gerek internet üzerinden gerek ise halk arasında çok güçlü bir referansa sahiptir. Yukarıda görmüş olduğunuz iletişim bilgilerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yukarıda bulunan resimde araç içindeki ve araç dışındaki hali ile tekli koltukların resimleri sizinle paylaşmak istedik. Bu kaliteli paketleme ürünü kayabaşı nakliyatın müşterilerin memnuniyeti için kullanmış olduğu bir üründür. Sarılan eşya kesinlikle bu ürün sayesinde zarar görme ihtimali yüzde sıfırın altındadır. Siz değerli okurlarımızın bir nebze de olsa sorularına cevap olabildik isek ne mutlu bize, sizde bizim bu yazımıza karşı yorumlarınızı ihmal etmeyiniz.

Bir önceki yazımızda Güvercintepe haberlerini konu aldık, ilginizi çekebilir dilerseniz bir bakın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *