Evden Eve Nakliyat

Türkiye ve illeri için konuşmak gerekirse evden eve nakliyat sektörü artık haddini aşmış derecede ve bir o kadar da kalitesiz,garantisiz ve sağlıksız yapılmaktadır. Ev taşımada nelere dikkat edilmeli ve nelerden kaçınılmalıdır, bunların tüm cevaplarını bu yazımızda sizinle paylaşacağız.

Kaliteli evden eve nakliyat yapan firma nasıl bulurum?

Firma sorumlusu öncelikle iletişime geçtiğinizde güzel bir üslup ile size yapacaklarını anlatması gerekmektedir, işini güzel analatan biri ile taşınma yaptığınızda bir adım öndesiniz demektir. Firmanın ismini internet veya çevre esnaflardan araştırın, konuyu açmak gerekirse ofisinin bulunduğu bölgeye gidip komşu esnaflarına sorabilirsiniz veya internetten google, yandex ve yahoo gibi ünlü arama motorlarından ismi araştırabilirsiniz, firmanın adına kötü bir şikayet vs gibi yazı görürseniz kesinlikle uzak durun bu demektir ki sizden önce taşınan şahıs memnun kalmamıştır. İnternette yapmış olduğunuz araştırmada her hangi kötü bir yoruma rastlamadığınız taktirde firmanın kendi ismine ait wep sitesine girin,umarım orada müşteri yorumları vardır ki zaten profesyonel bir firmaya ait site olması lazım ve sitenin araçlarını,malzemelerini ve personellerini sitede görebilirsiniz. Bu işlemde de bir sıkıntı yok ise firmanın ofisine gidip yüz yüze görüşebilirsiniz. Öncelikle sorumlu kişiden ekspertiz personeli, hasar sigortası ve sözleşme isteyiniz aksi taktirde ne yasal bir işleme baş vurabilirsiniz ne de zararların karşılığını alabilirsiniz. Hasar sigortası ile oluşan hasarları sigorta şirketi tarafından ödenir ve sözleşme ile firma ile sorun yaşadığınızda yasal yollara başvurabilirsiniz ve kesinlikle bu ikisini yaptırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu anlattıklarımızı yapan bir firma gerçekten güvenilir bir firmadır.

Evden eve nakliyatta paketleme nasıl olmalıdır. 

evden eve nakliyat evden eve nakliyat

Bu fotoğrafları görüp bilgilenmeniz adına paylaştık, yukarıda bir paketlenmeye hazır ve paketlenmiş kanepe görüyorsunuz, personelin ne kadar titizlikle paketlediği ortada kesinlikle size gelen personellerinde bu şekil bir ev taşımacılığı yapmaları gerekmektedir.

 

evden eve nakliyatevden eve nakliyat

 

Bu fotoğraflarda ise tek kişilik kanepe ve sandalyeleri görüyorsunuz, personel aynı hassasiyeti bu eşyalarda da göstermiştir. Profesyonel kadro eşyayı nasıl paketlenecek çok iyi bilmelidir aksi taktirde taşıma esnasında zarar görebilir ve üzülebilirsiniz.

 

evden eve nakliyatevden eve nakliyat

 

Bu fotoğraflarda ise yatak odasında bulunan yatağı ve araç içerisinde zarar görmeyecek şekilde konulan eşyaları görüyorsunuz. Araç içerisinde güzel konulmayan eşya veya bağlanmayan eşya her zaman zarar göreceği bellidir çünkü resimde gördüğünüz gibi eşya hareket halinde eşya düşebilir veya sarsılabilir. Paketleme nasıl olur veya örnekleri var mı dır sorusuna da burada cevap verdik, bu konuda da çok dikkatli olmanız gerekmektedir.

Evden eve nakliyat işlemi bittikten sonra ödeme nasıl yapılır ?

Firma personelleri geldi eşyaları yukarıda anlattığımız gibi taşıdı ise eşyalarınızı tek tek kontrol edin kırık,çizik,yırtılma,yarım bırakılma ve benzeri işlem var ise parayı vermeme hakkına sahipsiniz. Hiç bir sıkıntı yok eşyalarınız düzgün bir şekilde taşınmış ise ister sorumlu kişinin hesabına isterseniz firma personeline verebilirsiniz ama genelde personel alır nakliye ücretini.

Bu yazımızda siz daha iyi bir ev nakliyesi yapmanız için gerekli tüm bilgilendirmeyi yaptık ve geriye sadece sizin bunları dikkate alıp özenle gerçekleştirmeniz kalıyor. Evinizi taşımanızda size şans diliyor ve memnun kalmanızı temenni ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *