Atakent Evden Eve Nakliyat

 

Atakent Evden Eve Nakliyat
Atakent evden eve nakliyat başakşehir nakliye firmasının bir alt kuruluşudur ve eş değerdedir. Taşıma işleminde kaliteli ve profesyonel hizmet veren ve siz değerli müşterilerin memnuniyetini kazanan firmamız artık fiyatlarda yoğun talep sonucu indirim yaptı. Her taşımada %20 ye varan indirim ile artık fazla para ödemenize gerek kalmadı. Ev taşımasında bir birinden stresli taşıma yaşayan müşterilerimiz bizimle yapacakları taşımada, sorunsuz ve uygun fiyatlar ile taşınacaktır. Her taşınmanın kendine has bir sıkıntısı vardır ama atakent ile yapacağınız taşıma esnasında kahvenizi yudumlayarak taşıma işlemini izleyebilir ve dilediğiniz şekilde personelleri yönlendirebilirsiniz. Günümüz çağında her cadde ve sokakta ve her isimde nakliyeci bulmak kaçınılmaz hale geldiğinden kaliteli ve profesyonel bir taşıma şirketi yada taşıma personeli bulmak çok zordur ve bu nedenden kaynaklı seçim yaparken dikkat etmeniz gerekmektedir.

Atakent evden eve nakliye, her nakliyat öncesi size en yakın şubesinden veya merkezden ekspertiz personelini yönlendirir. Ardından bu personel daire içerisinde bulunan tüm eşyaların teker teker notunu alır, kullanılacak olan malzemeyi ve personel sayısını belirledikten sonra size en uygun fiyatı çıkarıp sunar. Verilen fiyat sizin için makul ise anlaşmayı yapabilir yada düşünmek için zaman isteyebilirsiniz. Biz kesinlikle görmediğimiz bir eşya için size fiyat vermeyiz, biliriz ki görülmeden fiyat verilen eşyalarda sorun oluşur ve karşılıklı memnuniyetsizlik oluşur. Bizimle yapacağınız anlaşma sonrası, size vadedilen tüm hizmetleri taşıma tarihinde görmeniz mümkündür ve en ufak bir eksiklik yada memnuniyetsizlik sonucu bizden dilediğiniz geri ödemeyi alabilirsiniz.

Yukarıda anlatılan tüm hizmetleri başka bir firmada bulmanız neredeyse imkansızdır. Eşyalarınızla beraber sizin güveninizi taşımak zorundayız ve biliriz ki sizin memnuniyetiniz bize yeni müşteri olarak geri dönecektir. yapacağınız taşımanın hayırlara vesile olması ümidi ile hoşça ve esenle kalın.

Bizi tercih ettiğiniz için size sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *