Altınşehir Evden Eve Nakliyat

altınşehir nakliyat

Altınşehir mahallesi başakşehir ilçemize bağlı bir mahalledir. Konutlaşmaya uygun olan mahalle ne yazık ki depreme dayanıksız binalar ile dolmuştur. 2011 yılında mahalle yıkılmak istendi ama halk siper alıp yıkılmasını önledi, peki iyi mi yaptılar, tabi ki hayır. Mahallede bulunan binaların neredeyse tümü projesiz ve imarsız yapılmıştır.

Ön tanımı yukarıda az da olsa bitirdik peki yazımızın asıl amacı nedir?

Altınşehir nakliyat evet doğru duydunuz çünkü bu mahallede bulunan nakliye firması yüzün üzerinde,her gelen bu sektörde en iyi si olduğunu söylüyor ama kesinlikle taviz vermeyin, ev taşımacılığı sektörü titizlik ve profesyonellik ister. Bizim firmamız her işten önce müşteriye bir güven verebilmek için ekspertiz personeli göndermektedir,hem de ücretsiz. Müşteri memnuniyeti her işin başında gelir çünkü biliriz ki müşteri memnun kaldığı sürece bizde memnun kalırız.

Altınşehir evden eve nakliyat uygun fiyatlara en kaliteli hizmeti verebilmek için profesyonel ve ahlak sahibi kadrosu ile taşımayı gerçekleştirir. Taşıma işlemi kaliteli malzemeler ile gerçekleştirilir, aksi taktirde eşyaların zarar görmesi ile sonuçlanabilir. Peki firmanın ne derece sağlıklı olduğu nereden ve nasıl öğreneceğiz.

Öncelikle Firmanın ismini, sahibini, web sitesini ve son olarak adresini öğrenin daha sonra internetin başına geçip firma ismini araştırın blog veya forum sitelerinde, firmanın ismine yönelik bir şikayet ve memnuniyetsizlik var ise kesinlikle taşıma yapmayın. Daha sonra adresine gidin gerçekten bu firma varmı? veya ne kadar süredir bu sektörde orada öğrenebilirsiniz esnaf ve komşularından. Web sitesine bakın tescili ve patenti kime ait gerçekten firma kendi adını patentlemiş mi bunların tümünü araştırabilirsiniz. (google veya diğer arama motorlarından)

Bu şekilde yapacağınız detaylı bir arama size kaliteli bir firma bulmanıza yardımcı olacaktır. Dilerseniz bizi araştırmaktan başlayabilirsiniz. Firmamız tüm müşterilerimizin ziyaretine açıktır gelip yüz yüze sohbet etmeye ne dersiniz ? Bizim ile yapacağınız tüm taşımalar sigortalanarak yapılır ve tabi ki sözleşme olmazsa olmazımızdır. Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için size sonsuz şükranlarımızı sunuyor ve çay içmeye davet ediyoruz.

Bir önceki yazımızda Başakşehir nakliye fiyatları ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *